לוגו עורך דין פלילי נדב גרינוולד

עורך דין פלילי בתחומי משפט פלילי הליכי מעצר ושחרור ייצוג בבתי המשפט עבירות תעבורה חמורות ייצוג בועדות שחרורים ייצוג בבית הדין הצבאי

סחר בסמים

עו״ד פלילי נדב גרינוולד

פקודת הסמים אוסרת על כל מכירה, אספקה או ביצוע של כל עסקה אחרת בסם מסוכן. העונש בצד עבירה זו יכול להגיע עד לעשרים שנות מאסר.

סחר בסם מסוכן הוא כל עסקה של קנייה ומכירה של סם מסוכן. אין חובה כי המוכר עוסק במכירת סם מסוכן כדרך קבע ואפילו העברה חד פעמית של סם מסוכן בתמורה לכסף או שווה כסף נחשבת כעבירה של סחר בסמים.

גם אדם אשר אוסף כסף מחבריו על מנת לבצע רכישה מרוכזת של סם מסוכן לצורך חלוקתו בין הרוכשים יכול ויועמד לדין בגין עבירה של סחר בסם מסוכן שכן הוא למעשה מוכר את הסם המסוכן בתמורה לכסף.

"סחר חברי", אדם אשר מוכר לאחד מחבריו הקרובים אפילו כמות קטנה מאוד של סם מסוכן, ואפילו סם "קל" מסוג קנאביס, יכול ויועמד לדין בעבירה של סחר בסמים.

למרות העונש החמור מאוד שיש בצידה של עבירה זו, בתי המשפט עושים את ההבחנה בין מי שביצע את העבירה כדרך חיים וכדרך לעשיית רווח כספי קל ובין מי שעשה את העבירה בנסיבות חברתיות, "סחר חברי".

בתי המשפט נותנים גם את הדעת לנתוניו האישיים של מי שהואשם בעבירה של סחר ונסיבות ביצוע העבירה. כך עונשו של מי שמכר כמות גדולה מאוד של סם מסוכן לא יהיה כעונשו של מי שמכר פעם אחת ויחידה.

נסיבות נוספות אליהן מתייחסים הן סוג הסם הנמכר, כמות המכירות, היקפן ותדירות המכירות.


עבירות סמים | תחומי התמחות המשרד | הצלחות המשרד


נחקרת בחשד לביצוע עבירה של סחר בסם מסוכן? הוגש נגדך כתב אישום? התקשר/י – 077-9969352


התוכן באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, אין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי מטעם עורך דין או תחליף לו. השימוש וההסתמכות על התוכן הנמצא באתר הם באחריות המשתמש בלבד.

שירותי עורך דין פלילי - נדב גרינוולד

סחר בסמים

עו״ד פלילי נדב גרינוולד פקודת הסמים אוסרת על כל מכירה, אספקה או ביצוע של כל עסקה אחרת בסם מסוכן. העונש בצד עבירה זו יכול להגיע עד לעשרים שנות מאסר. סחר

ייצור, הפקה, הכנה ומיצוי סמים

עו״ד פלילי נדב גרינוולד סעיף 6 לפקודת הסמים כותרתו ייצור, הכנה והפקה. הסעיף עצמו קובע עונש של עד 20 שנות מאסר למי שמבצע עבירה של ייצור סם מסוכן, הפקת סם

תקיפת שוטר

עו״ד פלילי נדב גרינוולד מה זו עבירת תקיפת שוטרים? ומה העונש עליה? החוק קובע עונש של עד שלוש שנות מאסר כלפי מי שבוצע עבירה של תקיפה כלפי שוטר, הקשורה למילוי

קבעו פגישה ראשונית

התוכן באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, אין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי מטעם עורך דין או תחליף לו. השימוש וההסתמכות על התוכן הנמצא באתר הם באחריות המשתמש בלבד.

נחקרת בחשד לביצוע עבירה בתחום הפלילים? הוגש נגדך כתב אישום?

התקשר/י 050-8848606 ותקבל ייצוג משפטי הולם ומקצועי.

עורך דין פלילי – נדב גרינוולרד

עורך דין פלילי נדב גרינוולד

השאירו פרטים לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים בטופס כאן למטה ואנחנו נחזור בהקדם

סחר בסמים

עו״ד פלילי נדב גרינוולד פקודת הסמים אוסרת על כל מכירה, אספקה או ביצוע של כל עסקה אחרת בסם מסוכן. העונש

תקיפת שוטר

עו״ד פלילי נדב גרינוולד מה זו עבירת תקיפת שוטרים? ומה העונש עליה? החוק קובע עונש של עד שלוש שנות מאסר