דיני תעבורה

המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי צמוד החל משלב השימוע בטרם פסילה מנהלית של רישיון הנהיגה, ליווי בהליכי מעצר בגין עבירות תעבורה, ייצוג נאשמים בבתי המשפט לתעבורה השונים ברחבי הארץ, ייצוג בערר וטיפול בנהגים שרישיונם נשלל או לא אושר ע"י משרד הרישוי בהמלצת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עקב אי התאמה אישיותית לנהיגה בטוחה, או עקב בעיה רפואית.

המשרד מטפל בכל עבירות התעבורה, החל מעבירות של נהיגה בשכרות, עבירות של נהיגה במהירות מעל המותר, נהיגה בזמן פסילת רישיון נהיגה, נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול, טיפול בתאונות דרכים לרבות תאונות קטלניות ועוד.

המשרד עוסק בהגשות ובייצוג לקוחותיו בבקשות לביטול פסילה מנהלית של רישיון הנהיגה, בקשות לביטול איסור שימוש ברכב, בקשות לביטול פסילה עד לתום ההליכים ועוד.

טיפול מהיר ופנייה מוקדמת לעורך דין העוסק בתחום דיני התעבורה יכולה למנוע אי נעימויות בעתיד, פסילה מנהלית של רישיון הנהיגה אינה הכרחית ברוב המקרים, היא אינה עונש וניתן למנוע אותה בפנייה מוקדמת לעורך דין.

ייצוג נאשמים בבתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ בגין עבירות של נהיגה בשכרות, עבירות מהירות, נהיגה בזמן פסילה, נהיגה תחת השפעת סמים, תאונות דרכים לרבות תאונות קטלניות ועבירות תנועה אחרות. ביטול פסילה מנהלית ופסילה עד תום ההליכים. טיפול בנהגים שרישיונם נשלל או לא אושר ע"י משרד הרישוי בהמלצת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עקב אי התאמה אישיותית לנהיגה בטוחה, או עקב בעיה רפואית, ועוד.

עבירות סמים