אודות

ggggעורך הדין נדב גרינולד, סנגור בעל התמחות בתחום המשפט הפלילי וחבר הפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין בישראל. בעל תואר שני מוסמך במשפטים LL.M מטעם אוניברסיטת חיפה והתמחות בתורת השפיטה וההליך הפלילי. בוגר השתלמויות בתחום המשפט הפלילי ובדיני תעבורה מטעם לשכת עורכי הדין והמכון להשתלמות עורכי דין. בטרם הוסמך כעורך דין התמחה במחלקה הפלילית בפרקליטות מחוז צפון.

המשרד עוסק בתחום המשפט הפלילי, מספק ייעוץ משפטי משלב החקירה דרך הליכי המעצר, שימוע לפני הגשת כתב אישום, ניהול התיק הפלילי וערעורים במידת הצורך.

בתחום דיני התעבורה מטפל המשרד בעבירות דוגמת נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, עבירות מהירות, נהיגה בזמן פסילה, שלילת רישיון. טיפול בנהגים שרישיונם נשלל או לא אושר ע"י משרד הרישוי בהמלצת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עקב אי התאמה אישיותית לנהיגה בטוחה, או עקב בעיה רפואית.

עורך הדין גרינולד הוא בעל אישור לשמש כסנגור בפני בתי הדין הצבאיים, ולייצג מלש"בים וחיילי צה"ל בסדיר, בקבע או במילואים, אשר יש חשד כי ביצעו עבירה פלילית במהלך שירותם הצבאי והם עומדים לדין בפני רשויות הצבא.

המשרד מאמין כי המפגש עם ההליך הפלילי אינו מפגש פשוט ונעים, גם אדם הרגיל למפגש עם רשויות החוק אינו מרגיש בנוחות בזמן שנשללת ממנו חירותו והוא נלקח לתחנת המשטרה.

בנוסף לצורך בייעוץ משפטי מקצועי ואמין מעניק המשרד גם סיוע וכתף תומכת באותם רגעים של משבר. רגעים בהם אדם נתון תחת הלחץ שמפעילה המדינה באמצעות גורמי אכיפת החוק על האדם הפשוט, הנורמטיבי, הרגיל.

המשרד מעניק ללקוחותיו את השירות המשפטי בצורה המקצועית ביותר בתחומי המשפט הפלילי, הצבאי, המנהלי ותעבורתי.

המשרד מלווה את הלקוח משלב החקירה הפלילית, שלב הייעוץ לפני חקירה וליווי הלקוח במהלך החקירה עצמה. ייצוג חשודים בהליכי מעצר ושחרור. ייצוג חשודים בהליך שימוע בטרם הגשת כתב אישום לפי סעיף 60א', סגירת תיק בהסדר מותנה ועוד. אנו מאמינים כי מתן ייעוץ משפטי מקצועי ויסודי עוד בתחילת ההליך יכול למנוע את המשך ההליכים.

המשרד מעניק ייעוץ משפטי צמוד במהלך ההליך הפלילי וטיפול אישי בכל אחד ואחד מהלקוחות כאילו הוא הלקוח היחיד. המשרד מעניק לכלל לקוחותיו את השירות הטוב והמקצועי ביותר במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר ללקוח. לחימה עיקשת וחסרת פשרות על מנת להעניק ללקוח את הטיפול הטוב ביותר.

בין השירותים אותם מעניק המשרד ניתן למצוא – מחיקת רישום פלילי, בקשות למתן חנינה, ייצוג וליווי אסירים, ייצוג נפגעי עבירה וייצוג בפני רשויות השלטון השונות.

המשרד מלווה את הלקוחות בכל בית משפט ברחבי הארץ בו מתנהל כנגדם הליך ומעניק להם ייעוץ משפטי 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

עבירות סמים