הצלחות המשרד

 

 

ביטול הרשעה - תקיפה הגורמת חבלה של ממש

 
בית משפט השלום בחיפה מבטל את הרשעתו של לקוח המשרד בעבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים ללא כל ענישה נלווית פרט לפיצוי - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

גידול קנאביס בדרך של "מעבדה" - מאסר על תנאי :

 
בית משפט השלום בירושלים מקבל הסדר טיעון ומשית עונש של מאסר על תנאי על לקוח המשרד שגידל קנאביס בדרך של "מעבדת סמים" - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

ביטול הרשעה במסגרת הערעור - החזקת קנאביס :

 
בית המשפט המחוזי מרכז מקבל את ערעור לקוח המשרד ומבטל את הרשעתו בעבירה של החזקת קנאביס ללא נזק קונקרטי - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

גידול קנאביס - מאסר על תנאי :

 
בית משפט השלום בקריית שמונה משית עונש צופה פני עתיד - מאסר על תנאי - כלפי לקוח המשרד שגידל בביתו קנאביס - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

ביטול הרשעה במסגרת הערעור - עבירות לפי פקודת המכס :

 
מאבטח באוניות נופש נתפס כאשר הוא מנסה להבריח סיגריות מבלי לשלם את המכס עליהן. הוגש כנגדו כתב אישום והוא הורשע בבית משפט השלום, אך בית המשפט המחוזי קיבל את מלוא טענותינו וביטל את הרשעתו - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

סחר בסמים - ביטול הרשעה :

 
בית משפט השלום בתל אביב מקבל את טענות המשרד ומורה על ביטול הרשעתו של לקוח המשרד בעבירות של סחר בסמים - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

החזקת קנאביס לצריכה עצמית - ביטול כתב אישום :

 
התביעה המשטרתית בבאר שבע מקבלת את מלוא טענותינו ומבטלת כתב אישום שהוגש כנגד לקוח המשרד בעבירה של החזקת סמים לצריכה עצמית - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

ענישה מקלה - עבירות חמורות כלפי קטינה :

 
בית משפט השלום בטבריה משית עונש מקל על לקוח המשרד שביצע עבירות אלימות חמורות כלפי קטינה עימה ניהל קשר רומנטי - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

ביטול כתב אישום - עבירות אלימות כלפי עובדי ציבור :

 
כנגד הנאשמת הוגש כתב אישום המייחס לה תקיפת עובדת סוציאלית במסגרת מרכז קשר. צוות המשרד הצליח לשכנע את יחידת התביעות לבטל את כתב האישום כנגדה - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

ייבוא זרעי קנאביס - סגירת תיק בהליך שימוע :

 
לקוח המשרד שנחקר בחשד לייבוא זרעי קנאביס באמצעות הדואר קיבל לידיו מכתב שימוע טרם הגשת כתב אישום. לאחר בחינת חומר הראיות ולאחר קיום זכות השימוע הוחלט על סגירת התיק - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

שחרור מוקדם לאסיר שביצע עבירות אלימות חמורות :

 
ועדת השחרורים במחוז דרום מקבלת את עמדת המשרד ומורה על שחרור מוקדם לאסיר בעל עבר פלילי מכביד שנדון למאסר בגין ביצוע עבירות אלימות חמורות - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

מאסר על תנאי בעבירות סמים :

 
לבית משפט השלום בתל אביב הוגש כתב אישום המייחס ללקוח המשרד עבירות של ייבוא סמים וגידול קנאביס - כתב האישום תוקן משמעותית והתיק הסתיים בענישה צופה פני עתיד - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

מחיקת רישום פלילי - עבירת סמים :

 
בביתו של קטין תושב הצפון נתפס סם מסוג קנאביס, תיק חקירה בעבירה של החזקת סמים נפתח כנגדו, אך פעולה מהירה ונכונה סייעה בסגירת התיק מ"חוסר אשמה" והרישום הפלילי נמחק - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

החזקת קנאביס - ביטול כתב אישום :

 
יחידת התביעות בקריית שמונה מקבלת את טענות המשרד ומבטלת כתב אישום בהחזקת קנאביס בשל חיפוש לא חוקי שנערך על גופו של הנאשם - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

מחיקת רישום פלילי - הטרדת עד :

 
כנגד לקוח המשרד הוגשה תלונה לפיה הוא ביצע עבירה של הטרדת עד. תיק החקירה נסגר אך הרישום הפלילי נותר. בסיוע המשרד שונתה עילת הסגירה ל"חוסר אשמה" - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 

ביטול הרשעה- החזקת קנאביס :

 
כנגד לקוחות המשרד שהתגוררו יחד הוגש כתב אישום המייחס להם החזקה של קנאביס שלא לצריכה עצמית בצוותא. בית משפט השלום בחיפה מקבל את טענות המשרד ומבטל את הרשעתם - לחץ כאן כדי לקרוא.
 

 
 

אי הרשעה - החזקת קנאביס :

 
בית משפט השלום בירושלים מקבל את טענות המשרד ובוחר לבטל את הרשעתו של לקוח המשרד שהודה בהחזקת קנאביס לצריכתו העצמית -לחץ כאן כדי לקרוא.
 
 

 

ביטול הרשעה - החזקה ושימוש בקנאביס לצריכה עצמית :

 
כנגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום לבית המשפט בקריית שמונה. לאחר שהוצג כי עתיד להיגרם לו נזק משמעותי באם יורשע, הוסכם להימנע מהרשעתו אף ללא צורך בתסקיר שירות המבחן - לחץ כאן כדי לקרוא.