אודות

 
 

על המשרד

 
המשרד עוסק בתחום המשפט הפלילי, מספק ייעוץ משפטי משלב החקירה דרך הליכי המעצר, שימוע לפני הגשת כתב אישום, ניהול התיק הפלילי וערעורים במידת הצורך.
עורך הדין גרינולד מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ - בתי משפט השלום, בתי המשפט לתעבורה, בתי דין צבאיים, בתי המשפט המחוזיים ובבית המשפט העליון.

 
המפגש עם ההליך הפלילי אינו מפגש פשוט ונעים, גם אדם הרגיל למפגש עם רשויות החוק אינו מרגיש בנוחות בזמן שנשללת ממנו חירותו והוא נלקח לתחנת המשטרה. המשרד מלווה את הלקוח משלב החקירה הפלילית, שלב הייעוץ לפני חקירה וליווי הלקוח במהלך החקירה עצמה. ייצוג חשודים בהליכי מעצר ושחרור. ייצוג חשודים בהליך שימוע בטרם הגשת כתב אישום לפי סעיף 60א', סגירת תיק בהסדר מותנה ועוד. אנו מאמינים כי מתן ייעוץ משפטי מקצועי ויסודי עוד בתחילת ההליך יכול למנוע את המשך ההליכים.
 
המשרד מעניק ללקוחותיו את השירות המשפטי בצורה המקצועית ביותר בתחומי המשפט הפלילי, הצבאי, המנהלי ותעבורתי.

 
 
 

עוד קצת עלינו

 
בנוסף לצורך בייעוץ משפטי מקצועי ואמין מעניק המשרד גם סיוע וכתף תומכת באותם רגעים של משבר. רגעים בהם אדם נתון תחת הלחץ שמפעילה המדינה באמצעות גורמי אכיפת החוק על האדם הפשוט, הנורמטיבי, הרגיל. המשרד מעניק ייעוץ משפטי צמוד במהלך ההליך הפלילי וטיפול אישי בכל אחד ואחד מהלקוחות כאילו הוא הלקוח היחיד.
 
המשרד מעניק לכלל לקוחותיו את השירות הטוב והמקצועי ביותר במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר. לחימה עיקשת וחסרת פשרות על מנת להעניק ללקוח את הטיפול הטוב ביותר.
 
המשרד מלווה את הלקוחות בכל בית משפט ברחבי הארץ בו מתנהל כנגדם הליך ומעניק להם ייעוץ משפטי 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.